KONST / Litografier / Färglitografi 11709026
nr 1170 9026
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 87/150, motivet: 70x50
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:16:28
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
19 mar
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström